NIEKTÓRZY FACECI ZNACZNIE CZĘŚCIEJ ZNAJDUJĄ OKAZJE DO UPRAWIANIA SEKSU,DLATEGO TEŻ WĘGIERSCY NAUKOWCY Z UNIWERSYTETU W DEBRECZYNIE POSTANOWILI SPRAWDZIĆ  OD CZEGO TO ZALEŻY

W tym ciekawym badaniu wzięło udział pięciuset trzydziestu jeden mężczyzn w wieku od dwudziestu do pięćdziesięciu czterech lat .

Okazało się, że mężczyźni uprawiali seks średnio 2,6 razy w tygodniu .

Mężczyźni w wieku od dwudziestu pięciu do dwudziestu dziewięciu lat uprawiali seks najczęściej (3,1 razy w tygodniu) a panowie powyżej pięćdziesiątki -1,2 razy w tygodniu.

Mężczyźni uprawiający seks najczęściej(3,1 razy w tygodniu) mierzyli mniej niż 175cm,ważyli poniżej 77kg a obwód ich talii oraz IBM mieściły się w normie . Badania dowodzą aby być w pełni sprawny fizycznie i  być sprawnym w łóżku najlepiej utrzymywać wagę w normie .

Mężczyźni ,których stan zdrowia nie był idealny (np panowie z cukrzycą lub nadciśnienie i nadwagą ) uprawiali znacznie mniej seksu .

Mężczyźni ,którym zależy na regularnym seksie ,powinni zadbać o swoją kondycję fizyczną i zdrowie.

Dla mężczyzn  ,którzy cierpią na wyżej wymienione choroby dobrą alternatywą są suplementy diety na potencję i erekcję ,które nie powodują żadnych skutków ubocznych takich jak skoki ciśnienia lub problemy z cukrem we krwi .