Block Posty

Visit our blog

UWAGA KONKURS !!

Kategoria comiesięcznego konkursu na najlepszy komentarz  !!

W tej kategorii są podawane informacje  raz w miesiącu ,która osoba wygrała konkurs na najlepszy komentarz !!

Nagrodą jest bon o wartości 150zł na wydanie w naszym Sklepie internetowym .

Konkurs rozpoczyna się od 17.05.2021 i trwa do odwołania .

Wybór najlepszego komentarza na Allegro zawsze 1 dnia miesiąca.

Wybór komentarza z kont na Allegro (najlepszesuple)  (_suplementacja_) (testo-x21)

Życzymy powodzenia !!!

Roztrzygnięcie konkursu na najlepszy komentarz od 1.09 do 30.09 W tym miesiącu  wygrywa komentarz z konta Allegro Najlepszesuple ("Kolejny zakup.Wszystko działa jak w opisie i na dodatek 0 efektów ubocznych.Efekt u mnie już po 1 tygodniu i beż żadnego dodatkowego wysilku.") Kod  zostanie przesłany właścicielowi komentarza . Po otrzymaniu Kodu i zrobieniu zakupów prosimy o stosowny komentarz na tej stronie . Dziękujemy i życzymy miłego dnia .
Czytaj dalej

Roztrzygnięcie konkursu na najlepszy komentarz od 1.06 do 30.06 W tym miesiącu  wygrywa komentarz z konta Allegro Najlepszesuple ("Szczerze polecam, kontakt z sprzedającym bardzo ulatwiony, wysyłką w ciągu jednego dnia, drugiego dnia miałem już przesyłkę w paczkomacie, ceny niskie ( porownywalem), dobrze zapakowane, kartoniki całe, oposy czytelne. zero zastrzeżeń, polecam. " )........ Kod  zostanie przesłany właścicielowi komentarza . Po otrzymaniu Kodu i zrobieniu zakupów prosimy o stosowny komentarz na tej stronie . Dziękujemy i życzymy miłego dnia .
Czytaj dalej

W tym miesiącu  wygrywa komentarz z konta Allegro  Najlepszesuple ("Bardzo polecam panowie... 2 tabletki potrafią zdziałać bardzo dużo.. Napewno wrócę za kilka tygodni. Dziękuję i pozdrawiam... ") Kod  zostanie przesłany właścicielowi komentarza . Po otrzymaniu Kodu i zrobieniu zakupów prosimy o stosowny komentarz na tej stronie . Zapraszamy do wystawiania ciekawych komentarzy  . Najciekawszy komentarz zostaje nagrodzony . Dziękujemy i życzymy miłego dnia .
Czytaj dalej