Top Dystance

Block Posty

Visit our blog

Nowy Obniżka! Top Dystance  mocarny na potecję Zobacz większe

Tylko online

1 x Top Dystance na potecję

3

Nowy

Potężny suplement Diety na potencję Top Dystance! Absolutnie przełomowy suplement, który dopiero wszedł na polski rynek.

Każda kapsułka zawiera 4-krotnie więcej substancji aktywnych. Ten efekt uzyskaliśmy, dzięki wyizolowaniu, skondensowanego ekstraktu z mieszanki ziół, która została zamknięta w kapsułce.

Więcej szczegółów

2334 Przedmioty

21,48 zł

-20%

26,85 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Produkt na potencję i erekcję tak
Zdobywanie tak
Opóżnienie wytrysku Tak
Libido Tak

Więcej informacji

Marzysz o większej sprawności seksualnej? Chcesz poprawić jakość erekcji?

Top Dystance to jeden z najsilniejszych suplementów na erekcję. Przeznaczony jest dla mężczyzn borykających się z zaburzeniami potencji seksualnej i erekcji. Mieszanka ziół zawarta w tym suplemencie została stworzona, żeby wspomóc ten problem RAZ NA ZAWSZE.

Większość leków i tabletek na potencję, są po prostu niebezpieczne dla zdrowia.

Dlaczego farmaceutyczne leki na potencję są niebezpieczne?

Farmaceutyczne środki na erekcję, w swoim składzie zawiera wiele, potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia substancji, takich jak sildenafil.

Powoduje on wiele nieprzyjemnych skutków ubocznych, takich jak uderzenia gorąca, bóle głowy czy nawet ZANIK ZMYSŁU WĘCHU!

Nie ufajcie reklamom w telewizji, one mają na celu tylko wyciągnąć od Was pieniądze. Wasze zdrowie i działanie leku to nieistotny szczegół, który umyka producentom popularnych leków na potencję.

Co wpływa na to, że suplement Top Dystance jest tak dobry?

Składniki zawierające się w naszym suplemencie Top Dystance, są  przebadane w laboratoriach. Zioła i substancje aktywne to wszystko składa się na wybuchową mieszankę naszego suplementu, który wspomaga uzyskanie erekcji

 Leki farmaceutyczne? Zapomnij o nich i ZAUFAJ NATURZE!

Potężny, naturalny skład naszego suplementu Diety :

Składniki  w 2 kapsułkach: Kapsułka (żelatyna), arginina 250mg, ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii Walp.) 4:1 250mg,*ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C. A.Mey.) 4:1 200mg , ekstrakt z korzenia eleuterokok kolczasty –żeń-szeń syberyjski (Eleutherocococcus senticosus (Rupr. Et. Maxim.) Maxm. 4:1 200mg, **standaryzowany ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.) 5:1 200mg zaw. 35 % saponin 70mg, ekstrakt z części naziemnych owsa zwyczajnego (Avena sativa L.) 4:1 100mg, ***ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) 4:1 90mg, ekstrakt z nasion dyni zwyczajnej (Cucurbita pepo L.) 4:1 60mg, cynk (cytrynian cynku) 100mg , substancja przeciwzbrylająca-sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

* Z uwagi na zawartość ekstraktu z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Mey.) osoby zmagające się z cukrzycę powinny skonsultować spożycie suplementu z lekarzem lub farmaceutą.

**Z uwagi na zawartość standaryzowanego ekstraktu z nasion buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.) zawierającego 35 % saponin produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków na nadciśnienie lub cukrzycę. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

*** Z uwagi na zawartość ekstraktu z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

Zalecana dzienna porcja: Zaleca się spożywać 2 kapsułki dziennie.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci!Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu suchym ,Chronic oprzed światłem i wilgocią

Waga Netto 2 kapsułek 1,31g

Dystrybutor:

Noxpharm z siedzibą w  Koszalinie

Bibliografia badań oraz publikacji nad substancjami zawartymi w Top Dystance: oświadczenia są oświadczeniami z listy "pending" oświadczeń zdrowotnych.

Ekstrakt z korzenia MACA:

  • https://examine.com/supplements/maca/
  • Gonzales G.F., Ethnobiology and Ethnopharmacology of Lepidium meyenii (Maca), a Plant from the Peruvian Highlands. Evid Based Complement Alternat Med., 2012
  • Valentová K, Ulrichová J., Smallanthus sonchifolius and Lepidium meyenii - prospective Andean crops for the prevention of chronic diseases., Biomed Pap Med Fac Univ Palacky Olomouc Czech Repub., 2003

Żeń-szeń:

  • *Kim T.H., Jeon S.H., Hahn E.J., Paek K.Y., Park J.K., Youn N.Y., Lee H.L.: Effects of tissue-cultured mountain ginseng (Panax ginseng CA Meyer) extract on male patients with erectile dysfunction. Asian Journal of Andrology, 2009, 11, 356 – 361.
  • Hong B., Ji Y. H., Hong J. H., Nam K. Y., Ahn T. Y.: A double-blind crossover study evaluating the efficacy of korean red ginseng in patients with erectile dysfunction: a preliminary report. Journal of Urology, 2002, 168, 2070-3.

Buzdyganek ziemny:

  • **https://examine.com/supplements/tribulus-terrestri.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

1 x Top Dystance   na potecję

1 x Top Dystance na potecję

Potężny suplement Diety na potencję Top Dystance! Absolutnie przełomowy suplement, który dopiero wszedł na polski rynek.

Każda kapsułka zawiera 4-krotnie więcej substancji aktywnych. Ten efekt uzyskaliśmy, dzięki wyizolowaniu, skondensowanego ekstraktu z mieszanki ziół, która została zamknięta w kapsułce.

Napisz opinię