Zdrowie/Erotyka/Feromony i afrodyzjaki

Block Posty

Visit our blog

Perfumy Damskie Feromony Love Desire 50ml Skuteczn

Nowy

100000 Przedmioty

73,15 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kod producenta 17-00005
Marka Love & Desire
Rodzaj feromon
Stan opakowania oryginalne
EAN (GTIN) 5907776180231
Przeznaczenie dla kobiet
Pojemność 50

Więcej informacji

deccb6b8ada3f8e79e3852cdb8bd42de.jpg
926723d4105e0d9b787e86f59b2036de.jpg
f89e1293279af09f1a441d9823013b2f.jpg

Gratis!  Tabletki wspomagające uzyskanie erekcji  dla mężczyzn.

Top Dystance

Składniki  w 2 kapsułkach: Kapsułka (żelatyna), arginina 250mg, ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii Walp.) 4:1 250mg,*ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C. A.Mey.) 4:1 200mg , ekstrakt z korzenia eleuterokok kolczasty –żeń-szeń syberyjski (Eleutherocococcus senticosus (Rupr. Et. Maxim.) Maxm. 4:1 200mg, **standaryzowany ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.) 5:1 200mg zaw. 35 % saponin 70mg, ekstrakt z części naziemnych owsa zwyczajnego (Avena sativa L.) 4:1 100mg, ***ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) 4:1 90mg, ekstrakt z nasion dyni zwyczajnej (Cucurbita pepo L.) 4:1 60mg, cynk (cytrynian cynku) 100mg , substancja przeciwzbrylająca-sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

* Z uwagi na zawartość ekstraktu z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C.A. Mey.) osoby zmagające się z cukrzycę powinny skonsultować spożycie suplementu z lekarzem lub farmaceutą.

**Z uwagi na zawartość standaryzowanego ekstraktu z nasion buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.) zawierającego 35 % saponin produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków na nadciśnienie lub cukrzycę. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

*** Z uwagi na zawartość ekstraktu z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

Zalecana dzienna porcja: Zaleca się spożywać 2 kapsułki dziennie.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci!Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu suchym ,Chronic oprzed światłem i wilgocią

Waga Netto 2 kapsułek 1,31g

Dystrybutor:

Noxpharm

Działkowa 23

75-818 Koszalin

Bibliografia badań oraz publikacji nad substancjami zawartymi w Top Dystance: oświadczenia są oświadczeniami z listy "pending" oświadczeń zdrowotnych.

Ekstrakt z korzenia MACA:

 • https://examine.com/supplements/maca/
 • Gonzales G.F., Ethnobiology and Ethnopharmacology of Lepidium meyenii (Maca), a Plant from the Peruvian Highlands. Evid Based Complement Alternat Med., 2012
 • Valentová K, Ulrichová J., Smallanthus sonchifolius and Lepidium meyenii - prospective Andean crops for the prevention of chronic diseases., Biomed Pap Med Fac Univ Palacky Olomouc Czech Repub., 2003

Żeń-szeń:

 • *Kim T.H., Jeon S.H., Hahn E.J., Paek K.Y., Park J.K., Youn N.Y., Lee H.L.: Effects of tissue-cultured mountain ginseng (Panax ginseng CA Meyer) extract on male patients with erectile dysfunction. Asian Journal of Andrology, 2009, 11, 356 – 361.
 • Hong B., Ji Y. H., Hong J. H., Nam K. Y., Ahn T. Y.: A double-blind crossover study evaluating the efficacy of korean red ginseng in patients with erectile dysfunction: a preliminary report. Journal of Urology, 2002, 168, 2070-3.

Buzdyganek ziemny:

 • **https://examine.com/supplements/tribulus-terrestris

Feromony damskie Love&Desire 50ml - Nowa skuteczniejsza formuła !

Od tysięcy lat Panie są mistrzyniami uwodzenia. Kobiety, które uwodzą mężczyzn są symbolem sukcesu, kobietą której nikt nie jest w stanie się przeciwstawić, która zawsze potrafi postawić na swoim, zdobywa i osiąga wyznaczone cele! Pytanie tylko dlaczego niektórym wychodzi to lepiej a innym gorzej. Dlaczego nie zawsze te najpiękniejsze kobiety najlepiej posługują się sztuką uwodzenia, to nie kwestia urody to zasługa feromonów!

Feromony od kilkuset lat są obecne w życiu człowieka, od wieków znane są sposoby wpływania na innych ludzi za pomocą zapachów działających na podświadomość. Zdolność tę odkryto początkowo u zwierząt i to feromonów zwierząt i roślin używano jako środków mających działać na ludzi, jednak nie przynosiło to pożądanych efektów. Dopiero pod koniec XX wieku wyodrębniono ludzkie feromony i od tamtej pory możemy korzystać z najbardziej skutecznej formy uwodzenia, która działa natychmiastowo.

Zostań kobietą, o której marzą mężczyźni!

Love&Desire to zdecydowanie najlepsze feromony o jakich kiedykolwiek mogłaś usłyszeć.

Ich niekonwencjonalne składniki zapewniają niespotykane do tej pory efekty.

Możesz mieć teraz każdego faceta, którego zechcesz, możesz wyznaczać sobie wyższe cele i je realizować.

Możesz wszystko! Love&Desire to idealne rozwiązanie dla Ciebie, to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą stać się:

 • Prawdziwą kobietą sukcesu
 • Duszą towarzystwa
 • Obiektem westchnień każdego mężczyzny
 • Niezależną pewną siebie kobietą

Niesamowita nuta zapachowa!

Love&Desire to oszałamiająco seksowny, uwodzicielski zapach o owocowo-kwiatowej nucie. Idealnie pasuje do niezależnych pewnych siebie kobiet, które realizują postawione sobie cele.

Prowokujące i fascynujące feromony sprawią, że nie ważne gdzie się pojawisz i w jakim towarzystwie, zawsze będziesz wzbudzać zachwyt!

Zawarte w feromonach delikatne i subtelne nuty zapachowe składają się z:

 • czarnej porzeczki
 • gruszki
 • włoskiej klementynki
 • pomarańczy
 • kwiatu imbiru
 • nasion hibiskusa
 • frezja
 • kalifornijskiego drzewa cedrowego
 • wanilii

Mechanizm działania feromonów

Feromony dzięki swojej naturze działają na każdego, nie ma osoby, która oprze się ich działaniu. Chcesz swobodnie zawierać nowe znajomości bez konieczności bycia kimś kim nie jesteś, feromony sprawią, że pozostając sobą będziesz wzbudzać zachwyt. Dzięki swojej sile działania Love&Desire sprawią, że nikt nie odkryje Twojej tajemnicy uwodzenia! Pozostając sobą staniesz się duszą towarzystwa, a każdy będzie zabiegał o Twoją uwagę.

Pamiętaj! Pod wpływem stosowania Love&Desire nie zmieniasz się Ty, ale nastawienie ludzi do Ciebie! Nagle staniesz się osobą pożądaną w towarzystwie.

To nie uroda, to Love&Desire!

Z pewnością myślałaś kiedyś jak to jest, że o wiele mniej atrakcyjne kobiety od Ciebie są w stanie uwodzić przystojnych mężczyzn, wiedz, że powodzenie nie jest warunkowane tylko wyglądem, czynnikiem dającym przewagę nad innym kobietami są feromony! To one sprawiają, że nagle stajesz się o wiele bardziej atrakcyjna w oczach mężczyzn, że mogą z Tobą flirtować i rozmawiać godzinami, a to Ty wybierasz, z którym facetem chcesz spędzać czas!

Gotowa na rewolucję? Zaskocz znajomych swoim nowym ja, zabłyśnij w towarzystwie na nowo i zdobywaj wyznaczone cele! Dzięki feromonom Love&Desire staniesz się prawdziwą kobietą sukcesu, która wie czego chce!

Tajemnica działania Love&Desire !

Seria Love&Desire to idealna kompozycja czterech najmocniejszych feromonów dostępnych na rynku. Większość tego typu produktów opiera się na dwóch składnikach: androsteronie i androstenonie. Love&Desire jako jedyne posiadają rewolucyjny skład. Włączono do Niego bardzo mocne „damskie” feromony: copulins i estratetraenol. Użycie tych dwóch ostatnich składników sprawia, że potęgują one działania. Zapewniają maksymalne efekty.

Androstenon

To zapach wytwarzany głównie przez kobiety dominujące. Zapach ten sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach dużej rywalizacji mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Love&Desire szczególnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.

Androsteron

To najbardziej kobiecy ze wszystkich składników. Wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.

Copulins

należy do grupy feromonów damskich. Wywołuje niesamowity efekt wzbudzania zainteresowania wśród mężczyzn, co sprawia, że stał się najpopularniejszym spośród feromonów damskich. Badanie Astrid Jutte dowiodło, że Capulins regularnie zwiększa poziom testosteronu u mężczyzn o minimum 150%. Efekt działania Copulonis ma kompleksowy wpływ na postrzeganie kobiety w towarzystwie mężczyzn. Szybko wzbudza podniecenie dla którego atrakcyjność fizyczna schodzi na drugi plan.

Estratetraenol

uznawany jest za prawdziwy kobiecy feromon. Estratetraenol nawet w dużych dawkach pozostaje bezwonnym. Pomimo braku zapachu w specyficzny sposób aktywuje ludzki mózg. Szczególną wrażliwość na działanie estratetraenolu wykazują dominujący mężczyźni. Niewielkie dawki wpływają na zmianę nastroju oraz pobudzają seksualnie.

Użycie czterech feromonów o najwyższym dostępnym stężeniu na rynku sprawia, że na próżno zda się szukanie produktów o chociażby zbliżonej skuteczności. Tylko feromony Love&Desire dadzą Ci tyle satysfakcji, a wszystko dzięki odpowiednim proporcjom:

Niezawodne feromony docenione przez miliony!

Love&Desire to najlepsze dostępne na polskim rynku feromony!

Pokochały je już miliony kobiet na całym świecie, których życie towarzyskie zmieniło się diametralnie i to właśnie dzięki Love&Desire.

Moc feromonów okazała się tak skuteczna, że otrzymały one nominację do prestiżowej Nagrody EROtrendy 2014 w kategorii „Najlepszy Produkt”.

Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu przez konsumentów.

Love&Desire przez swoją niesamowitą skuteczność stały się tak popularne i rozpoznawalne, że zostały uznane za najlepsze feromony dostępne na polskim rynku.

Ukoronowaniem skuteczności i popularności Love&Desire jest LAUR KONSUMENTA za „ODKRYCIE ROKU 2014”, który jest docenieniem niesamowicie uwodzicielskich feromonów przez miliony kobiet, które już odmieniły swoje życie!

Największa popularność na rynku !

Love & Desire to najpopularniejsze feromony w Polsce, potwierdzają to liczne artykuły w uznanej prasie lifestylowej.

dbe6a379a2b5ed8f6bcc800faf5e24d9.jpg

Stosowanie:

Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłaś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

Ostrzeżenie: Jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Zawartość

Perfum z feromonami Love Desire to niebieski płyn zawarty w szklanej buteleczce o pojemności 50ml z atomizerem. Buteleczka zamknięta jest w fabrycznym kartoniku.

deccb6b8ada3f8e79e3852cdb8bd42de.jpg

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Perfumy Damskie Feromony Love Desire 50ml Skuteczn

Perfumy Damskie Feromony Love Desire 50ml Skuteczn

Napisz opinię